Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstavy a akce

Příspěvky

Blatná 2008: zpráva o letošní speciálce

13. 11. 2008

Autor: Oldřich Lakomý
ObrazekLetošní speciálka klubu kuní - ruský - siamský se konala 18.-19. října. Poprvé jsme se se svými zvířaty představili v Čechách, a to v Blatné. 10 chovatelů klubu a 2 nečleni (jeden z nich v průběhu výstavy do klubu vstoupil) vystavili 116 králíků v 7 rázech a v jedné raritě.
Čtěte celý příspěvek! Prohlédněte si fotoalbum Blatná 2008!
 

38. celostátní výstava mladých králíků - Březová 2008

17. 9. 2008

ObrazekCelostátní výstavu mláďat pořádala letos ZO ČSCH Kostelní Bříza. Tato vrcholná akce proběhla ve dnech 12.-13. září v Březové u Sokolova. Výstavu obeslalo více než 417 vystavovatelů nejen z Čech a Moravy, ale i z Německa. Přihlášeno bylo 2 726 králíků 58 plemen. Zatoupena byla samozřejmě i naše plemena (kuní a ruský), a to zásluhou sedmi chovatelů, z nichž tři jsou organizováni v našem klubu. Za reprezentaci tedy děkujeme př. Brodeckému, př. Kulandovi a př. Vaněčkovi. Dušanu Brodeckému navíc gratulujeme k získání titulu Mistr republiky. V příspěvku se dozvíte veškeré výsledky.
 

Přípravy na speciálku v Blatné v plném proudu

21. 6. 2008

ObrazekJiž prvního března jsme v obsáhlém článku informovali o přípravách na letošní speciálku v Blatné (viz příspěvek na této straně). S blížícím se říjnovým termínem výstavy zintenzivňuje výbor klubu přípravné práce, takže už nyní Vám můžeme předložit k nahlédnutí propagační materiály a přihlášku na výstavu. Grafické řešení plakátů, pozvánek, triček a samolepek sledujte ve fotoalbu Speciální výstava Blatná 2008, orientační podobu přihlášky pak naleznete kliknutím na "Celý příspěvek" níže.  
 

Ohlédnutí za zimními výstavami v Německu

4. 6. 2008

28. Bundes-Kaninchenschau 2007


Obrazekautor: Miroslav Vaněček

Dne 15. a 16. prosince jsme společně s přítelem Stanislavem Kulandou ml. a přítelem Petrem Sirotkem navštívili 28. národní německou výstavu králíků v Brémách.V centru města nás přivítala nádherná hala, která skrývala celkem 28 070 králíků...

 

Zákupy 2008 s bilancí zákupských výstav 2003-2008

2. 4. 2008

Přečtěte si pozvánku na okresní výstavu drobného zvířectva v Zákupech u České Lípy. Akce se uskuteční v srpnu letošního roku a její součástí bude samostatná expozice králíků našich plemen. Součástí příspěvku je i statistická bilance zákupských výstav z let 2003-2008. Autorem příspěvku je přítel Stanislav Kňobort.
 

Letošní speciálka v Blatné

1. 3. 2008

ObrazekČlenové našeho klubu se již nyní připravují na každoroční speciální výstavu, která se letos uskuteční ve dnech 18. a 19. října v jihočeské Blatné. V příspěvku přinášíme článek př. Miroslava Vaněčka, psaný pro připravovaný klubový zpravodaj. V textu se dozvíte, co se v Blatné chystá pro návštěvníky i pro vystavovatele.

 

Přerov 23. - 24. 11. 2007

28. 11. 2007

Obrazek Minulý víkend se v Přerově uskutečnila IV. Výstava drobného zvířectva Moravy a Slezska. Této největší chovatelské "zemské" akce se zúčastnili tři naši členové. V příspěvku naleznete hodnocení vystavovaných zvířat.
 

Lysá nad Labem 16. - 18. 11. 2007

19. 11. 2007

ObrazekCHOVATEL 2007 - celostátní výstava drobného zvířectva. Zajímá-li Vás, jak dopadli chovatelé našich plemen, klikněte dále.
 

Speciální výstava Třebíč 2007

26. 10. 2007

Obrazek 20. a 21. října 2007 se v areálu ZO ČSCH Třebíč uskutečnila speciální výstava klubu Ku-R-Si. Početní návštěvníci měli možnost zhlédnout čtyř- a tříčlenné kolekce i jednotlivá zvířata všech plemen a barevných rázů. V rámci akce proběhla i členská schůze.
Posuzovatel př. Jahoda vyhodnotil vystavené kusy v několika kategoriích. S výsledky soutěží se můžete seznámit, kliknete-li dále. Více fotografií naleznete ve fotoalbu.
 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4