Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstavy a akce

Příspěvky

Výstavy ve východním Sasku a v okrese Česká Lípa

16. 1. 2014

Mnozí členové našeho klubu zastávají funkce na různých úrovních organizační struktury ČSCH. Přítel ing. Stanislav Kňobort je předsedou krajského sdružení ČSCH Libereckého kraje a zároveň předsedou okresní organizace v České Lípě. Z tohoto titulu by nás rád informoval o výstavních akcích, které se v jeho kraji pořádají. Více v článku.

 

Výsledky speciálky 2013

28. 10. 2013

 

blatna2013_pohary.jpg

Letošní klubová výstava se konala v půli října v jihočeské Blatné spolu se speciálními výstavami Klubu chovatelů rhönských králíků a Klubu chovatelů anglických strakáčů. Zvířata našich plemen prezentovalo celkem šest (!) našich členů, jmenovitě (dle abecedy) př. Brodecký, Hanuš, Hedbávný, Kňobort, Kulanda a Vaněček. Všem zúčastněným patří uznání a dík. Výsledkovou listinu vydařené akce naleznete v článku.
 

 

Smuteční oznámení

17. 10. 2013

 

Vážení přátelé,

s hlubokým zármutkem oznamujeme, že dne 15. října zemřel ve věku nedožitých 83 let dlouholetý chovatel a nejstarší člen našeho klubu,

přítel Josef Černík z Jablonce nad Nisou.

Čest jeho památce a upřímnou soustrast všem pozůstalým.

 (Rodinné smuteční oznámení naleznete v příloze.)

 

Přihláška na klubovou výstavu v Blatné

18. 9. 2013

Vážení přátelé, v článku naleznete text přihlášky se všemi potřebnými informacemi. Z technických důvodů není přihláška upravena pro tisk. S případnými nejasnostmi se prosím obracejte na př. Vaněčka - kontakt je uveden.

Těšíme se na setkání v Blatné!

 

Něco málo o letošní klubové výstavě

3. 5. 2013

 

blatna_log.gif

Letošní speciálka našeho klubu  se měla konat ve výstavní hale Budišov. Bohužel z ekonomických důvodů jsme na stávající podmínky nemohli přistoupit, a proto se uskuteční v areálu ZO ČSCH Blatná.

 

Vítáme dva nové členy!

16. 1. 2013

i_love_rabbits.jpg

S novým rokem posílili náš klub dva noví přátelé: oba chovají králíky plemene ruský černý, oba jsou z Přerova. Vítáme mezi námi pány Jaroslava Indráka a Pavla Trefilka, přejeme jim hodně úspěchů v chovu a těšíme se na společná setkávání! (Kontakt na př. Indráka a př. Trefilka naleznete v rubrice "Členové".)

 

10. zemská klubová výstava Durynska

7. 11. 2012

Autorem příspěvku je př. RNDr. Jiří Břoušek,

k článku se vztahuje i stejnojmenné fotoalbum

Ve dnech 3. a 4. 11. 2012 jsem na pozvání přítele chovatele kuních králíků z Durynska navštívil jejich 10. „Thüringen Clubschau“.  Hlavním cílem mé cesty bylo vyzvednutí páru siamských žlutých, které mi laskavě zajistil známý specialista na tato plemena a autor odborných publikací, Joachim Kapp. Dovolte proto několik poznámek a informací k výstavě, která je každoročním svátkem durynských chovatelů.

 

 

Přihláška na speciálku Blatná 2012

29. 8. 2012

Vážení přátelé,

v příspěvku naleznete náhled přihlášky na letošní klubovou výstavu. Jsou v něm uvedeny podmínky účasti, veškeré informace o čase a místě konání a rovněž kontakt na př. Miroslava Vaněčka, který celou akci organizačně zaštiťuje.

Technické parametry našeho webu bohužel neumožňují stahování či tisk souborů, takže příspěvek berte pouze jako informaci a přihlašujte se prosím tradičními způsoby. Pozor, uzávěrka přihlášek je již 30. září!

Přejeme Vám krásný závěr léta a těšíme se na řijnové setkání v Blatné.

 

Přivítali jsme nového člena!

10. 6. 2012

brousek.jpgZačátkem června rozšířil naše řady nový člen, přítel Jiří Břoušek (na snímku) z valašské Vidče (ZO Zašová). S chovem sice teprve začíná, ale jde na to zgruntu a metodicky, jak se můžete přesvědčit z fotografie, kterou již přispěl do fotoalba "Naše chovy". Vítáme jej v klubu a těšíme se na přátelskou spolupráci!

 

Nové snímky ve fotoalbu "Naše chovy"

22. 3. 2012

Aktuální záběry ze svých kotců poslal př. Míra Vaněček. Děkujeme a vyzýváme ostatní členy klubu, aby se pochlubili také! (Do fotoalba "Naše chovy" vstupujte z menu vlevo.)