Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstavy a akce

Příspěvky

Srdečný pozdrav z Lysé nad Labem

2. 2. 2012

blaha_kulanda--535x357-.jpg

...posílají členové klubu, přátelé

Standa Kulanda a Pepa Bláha.

Více se dozvíte v příspěvku.

 

Plán výstav pro rok 2012 v okr. Česká Lípa

23. 1. 2012

 

ceska_lipa.gif

   

   Přehled plánovaných výstavních akcí

   svého domovského okresu

   připravil přítel Stanislav Kňobort.

   Čtěte dále v příspěvku.

 

Výsledky speciálky 2011

18. 10. 2011

 

rc--1-0--95-0-b.--pr.-vanecek.jpg

Uplynulý víkend proběhla ve výstavní hale v jihomoravských Velkých Pavlovicích speciální výstava našeho klubu spolu se speciálkou králíků anglický strakáč. Výsledkovou listinu naší části soutěže naleznete dále v příspěvku. Vaší pozornosti doporučujeme také fotoalbum Speciální výstava Velké Pavlovice 2011.

 

Klubová speciálka Velké Pavlovice 2011

18. 9. 2011

 

velke_pavlovice.jpgLetošní speciální výstava

se poprvé uskuteční v areálu ČSCH 

VELKÉ PAVLOVICE 

ve dnech 15—16. října

Přihlášky posílejte prosím na emailovou adresu

př. Jaroslava Přibyla:

jara.pribyl@seznam.cz 

Uzávěrka přihlášek je 22. 9. 2011

 

 

 

Nová kontaktní adresa

1. 8. 2011

Vážení přátelé, od počátku letošního srpna se mění korespondenční adresa jednatele našeho klubu, př. Dušana Brodeckého. Vaše pošta jej nyní zastihne na adrese DB, Úhledná 26, 621 00 Brno. Ostatní kontakty zůstávají nezměněny. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný zbytek léta! 

 

Jubilejní speciálka: Blatná 2010

31. 10. 2010

pa166297.jpg

V roce 30. výročí založení našeho klubu se speciální výstava uskutečnila opět v jihočeské Blatné. Kterým z nás se v chovu letos daří nejlépe, dozvíte se ve výsledkové listině dále v příspěvku. Atmosféru třetího říjnového víkendu přiblíží i nové fotoalbum Speciální výstava Blatná 2010.

 

Žitava 2010

4. 5. 2010

ObrazekPř. Stanislav Kňobort reprezentoval náš klub na setkání německých chovatelů králíků kuních, kalifornských a siamských. Klub vede známý a úspěšný chovatel kuních králíků př. Joachim Kapp, autor několika odborných publikací o chovu. Každoroční akce letos proběhla v saské Žitavě 10. dubna. Ve Fotoalbu z ní přinášíme několik snímků.
 

Přihláška na speciálku v Blatné 2010

10. 2. 2010

Na letošní speciálku se můžete hlásit již nyní! Technické parametry našeho webu bohužel nedovolují zveřejnit přihlášku v tisknutelném formátu. Prohlédněte si tedy alespoň pokyny a požadované údaje a s dalším se obracejte na př. Vaněčka (kontakt v příspěvku). Těšíme se na Vaši účast!
 

Jak jsme si vedli na podzimních výstavách

4. 12. 2009

ObrazekČeská výstava Litoměřice a Výstava Moravy a Slezska v Přerově jsou tradiční akce národního charakteru, obesílané našimi chovateli.

Jak členové klubu Ku-R-Si bodovali letos, dozvíte se v příspěvku.
 

Evropská výstava zvířat - Nitra 2009

27. 11. 2009

Evropský chovatelský svaz se sídlem v LucemburkuObrazek pověřuje každé tři roky jeden z národních svazů pořádáním Evropské výstavy zvířat. Pro letošek padla poprvé volba na Slovensko. 26. ročník této významné chovatelské akce se tedy uskutečnil v areálu výstaviště Agrokomplex Nitra ve dnech 20.-22. listopadu.
MÁME MISTRA EVROPY! ...O účasti našich chovatelů čtěte dále v příspěvku.