Jdi na obsah Jdi na menu
 ObrazekZde je prostor pro Vaše názory, připomínky, vzkazy a ohlasy. Stránka je přístupná nejen členům Klubu KuRSi, ale v duchu otevřenosti internetu i všem návštěvníkům zvenčí. Editor webu si vyhrazuje právo smazat komentáře a vzkazy s vulgárním nebo eticky nepřípustným obsahem.


Nuže, fórum je otevřené!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dotaz od chovatele

(Předinský Petr, 26. 10. 2009 7:10)

Dobrý den. pane Vaněček v posledním dotazu jste mě odpověděl ze se mám poohlédnout v okolí ale žádný chovatel v okrese Rč nechová. Tak bych se chtěl zeptat jestli budete vystavovat v Přerově a budete tam mět něco prodejného ( 0.1) do chovu. Rád bych se s Váma sešel. Děkuji za odpověď.

Dobrý den :-)

(Kristýna Jurečková, 17. 10. 2009 18:04)

Dobrý den.
Prosím chovatelé ruských zakrslých králíků, aby se mi ozvali na můj email - kikilentilka@centrum.cz
Moc děkuji.

Blahopřání

(Jara Přibyl, 17. 9. 2009 20:27)

Rád se přidám k přání Jubilantovi Jindrovi Škrobákovi nutno však podotknout ,že již není členem klubu

Informace pro členy klubu

(Dušan B r o d e c k ý, 7. 8. 2009 6:17)

Vážení přátelé,
termín klubové výstavy se blíží. Výbor doufá, že každý z nás členů, předvede svoje letošní odchovy. Těšíme se na setkání v Třebíči.

Odpověd pro chovatele Rč

(Míra Vaněček, 24. 6. 2009 19:32)

Milý příteli v seznamu chovatelů si najděte člena klubu, který bydlí nejblíže vám a kontaktujte ho,jistě vám rád vyhoví.

chovatel Rč

(chovatel 46, 23. 6. 2009 14:24)

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na někoho kdo by měl k prodeji pěknou samičku Rč tetovanou a pěkně ohodnocenou.Může to být i s letošního roku.Vím že ještě výstavy neproběhly chtěl bych ji až na příští sezonu.

Zajímavé okocení samice

(Radek, 24. 4. 2009 22:53)

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli je normální že samice se okotila a měla 4 zdravé králičky. Dnes těm čtyřem králíčkům je už asi měsíc a zjistil jsem že samice má dalších 5 nově narozených králíčků. Prosím kdyžtak mi odepište na meil: pancosinek@centrum.cz

Dobrý den

(Aja, 25. 3. 2009 16:08)

Nechci vás otravovat ale nemohl bystemi poradit ja mám takoví problém s mím králíkem ja sem se vás chtěla zeptat jestli když je kralik březí tak jestli posledni týden jsou na něm vydět nějaké známky březosti já mám doma nejspíš zabřezlého kralika a tenhle týden má porodit a vůbec na něm nejsou znát nějaké změny tak mám strach že není březí moc by sem vám byla vděčna za odpovět.Pokud mi budete tak hodný odepsat tak mi prosím odepište na tenhle E-mail zviratka11@seznam.cz

Greeting to Germany

(Dušan Brodecký, 29. 12. 2008 20:57)

Dear Mr. Müller,

thank you for your kind words and tips. We would use them with pleasure. We wish you good speed not only in breeding! With kind regards
Dušan Brodecký, secretary

novoroční pozdrav

(Bláha Josef, 26. 12. 2008 13:34)


Hodně dobrých skoků do nového roku 2009,pevné
zdraví,pohodu v osobním životě a chovatelské
úspěchy
Vám v Novém roce přeje
Josef Bláha

Vánoční přání

(Miroslav Vaněček, 24. 12. 2008 10:57)

Příjemné prožití vánočních svátků,hodně zdraví do nového roku a úspěšné skoky v chovech Vám všem přeje Míra s celou rodinou.

Vánoční přání

(Stanislav Kňobort, 23. 12. 2008 20:35)

Přeji všem členům našeho klubu pohodové prožití vánočních svátků a v roce 2009 pevné zdraví a hodně
zdravých odchovů.

blahopřaní

(Jan Ďuraško, 23. 12. 2008 17:21)

příjemné prožití vanočních svátku a štastní nový rok a mnoho chovatelských uspěchu novem roce 2009 přeje Jan Ďuraško

wolfgang@u66-ostangeln.de

(Wolfgang, 16. 12. 2008 14:59)

Hello ,
I´m impressed about your website. Very nice site, with even more nice rabbits.Take a look at our own websites in germany. In my news about rabbits in Europe ( http://www.rassekaninchenzucht.de or http://www.lohkaninchen.de or http://www.silberclubs.de or http://www.u66-ostangeln.de ) I´ll recommend other rabbit breeders to visit your website. Further good luck in breeding rabbits this year sends
Wolfgang Müller from Hamburg/Germany

Odpověď

(Dušan B r o d e c k ý, 17. 9. 2008 21:40)

Vážený příteli,

v klubu chováme králiky Ku-R-Si. Zkuste stránky Českého svazu chovatelů.

Moravský Modrý

(davidsladky@seznam.cz, 16. 9. 2008 18:35)

hledam samici Moravského Modrého.Děkuji předem

Odpověď

(Dušan B r o d e c k ý, 12. 3. 2008 21:34)

Bohužel pro Vás náš klub se zajímá chovem králíků Kuní-Ruský-Siamský. Zkuste stránky Českého svazu chovatelů.

prosím o pomoc

(martina šimčáková, 10. 3. 2008 17:53)

ahoj,mám doma králíčka lvího,a sháníme ženicha,sháníme ho všude možně ale nic jsme nenašli nevíte kde je nějaký chovatelství nebo něco takového ?nebo nemáte ho někdo doma ?jsme z prahy děkuji za odpověd na email simcakovi(zavináč)seznam.cz
děkujeme moc naše stránka www.bublina.websnadno.cz

Odpověď

(Dušan Brodecký, 1. 3. 2008 14:07)

Vážená přítelkyně,
máte-li na mysli zakrslé králíky jako domácí mazlíčky, v našem klubu je nechováme. Na stránkách Českého svazu chovatelů drobného zvířectva je databáze klubu chovatelů nejrůznějších plemen králíků, jistě tam najdete, co potřebujete.

poptávka

(Zdenka, 26. 2. 2008 13:44)

CHci se zeptat jestli chováte teddy králíci.Kdyštak mi napište na e-mail zdenulda.cermanova@seznam.cz