Jdi na obsah Jdi na menu
 ObrazekZde je prostor pro Vaše názory, připomínky, vzkazy a ohlasy. Stránka je přístupná nejen členům Klubu KuRSi, ale v duchu otevřenosti internetu i všem návštěvníkům zvenčí. Editor webu si vyhrazuje právo smazat komentáře a vzkazy s vulgárním nebo eticky nepřípustným obsahem.


Nuže, fórum je otevřené!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Kuní modrý

(Dušan B r o d e c k ý, 20. 11. 2014 20:54)

Vážená přítelkyně,
přední chovatel králíků Ku m v našem klubu je přítel Stanislav Kulanda. Adresa je uvedena v seznamu členové.

Sháním samečka, kuní modrý nebo siamský modrý

(Sameček kuní modrý/siamský, 14. 9. 2014 21:28)

Dobrý den, sháním samečka kuního modrého nebo siamského modrého, ideálně 6-8 týdnů. Nejde mi o zvířátko se skvělým rodokmenem, chci králíčka zdravého a hezky zbarveného jako budoucího člena rodiny. Prosím pište na linda.rakytkova@centrum.cz. Preferuji chovatele z Prahy, ale dojedu i do HK, Brna, Mostu...

kuní modrý

(silva, 16. 5. 2013 19:32)

Dobrý den, někdy v srpnu bych si vážně ráda pořídila kuního modrého samičku. Nebudete mít někdo v této době mladé na prodej ? Klidně i začátkem září nebo koncem července.
email: k.silva@seznam.cz
Děkuji za odpověď

Novoroční přání

(Bláha Josef, 29. 12. 2012 17:39)

Zdravím všechny přátele a přeji do roku 2013 pevné zdraví a mnoho úspěchů v rodinném a chovatelském životě.

Zakrslý Siamský žlutý

(Radimský, 14. 12. 2012 11:23)

Sháním králíka plemene Zakrslý Siamský žlutý. Nejlépe ochočený - zvyklý na děti. Ale není podmínkou. Prosím nabídněte. Praha a okolí.
Děkuji.
r.radimsky@seznam.cz

Co dělat když malincí králíci 1 za 2 umírají ????????

(nikcanikina, 6. 11. 2012 18:59)

Chci se zeptat co mám dělat když mi malinci králíčci umírají. Je to můj 1 vrh a narodili se mi 3. 1 umřel když měl měsíc a ten 2 dnes 6.11. a ten poslední se mi zdá v pořádku všichni byli živí a já jsem byla štasna ale dneska se bojím aby se něco nestalo i tomu poslednímu zítra jdu k veterináři mám tam jít a nebo čekat? předem děkuji za odpovět. nikcanikina@seznam.cz

Dřevěné králikánry

(Králikárny, 9. 6. 2012 11:25)

Cenově výhodné dřevěné králikárny rozdílných velikostí a provedení. Jednoduchost modelového uspořádání a variabilita jednotlivých kotců, umožňuje nekonečné modelování a uspořádání kotců.
Splní veškeré požadavky na kvalitní dřevěnou konstrukci králikárny.
- Králikárny do zastřešeného prostoru
- Králikárny do volného prostoru
http://www.drevene-kralikarny.cz/

samci plemene Kuní modrý

(Stanislav Kulanda, 8. 5. 2012 12:27)

Levně prodám 3 samce plemene Kum, dva originál import ze SRN.
Tel.: 608 275 951, e-mail: kulanda.stanislav@post.cz

Naše chovy

(Chovančík David, 17. 3. 2012 18:42)

Zdravím

Kdy bude pokračování fotek vašich chovů?

Re: Naše chovy

(Dušan B r o d e c k ý, 19. 3. 2012 17:29)

Již se na tom pracuje. Tímto žádám členy klubu o zaslání fotodokumentace svých chovů.

specialka

(Jan Duraško, 6. 10. 2011 9:05)

omlovám se že jsem se neozval dřiv protože jsem prišel o počitač o povodních letos nevistavuji přisel o zviřata v lonskych povodnich chovatelský areal u ž mam skoro hotoví předevšim vam přeju mnoho chovatelský ch uspěchu Honza Duraško ps. potřebuju nove na př. Přybila

Speciálka

(Bláha Josef, 1. 10. 2011 9:39)

Vážení přátelé,
s lítostí Vám sděluji, že můj momentální zdravotní stav mi neumožňuje zúčastnit se naší klubové výstavy.
Přeji zdárný průběh výstavy a všem mnoho chovatelských úspěchů .

S chovatelským pozdravem Bláha Josef

Prodejní výstava samců

(Prodejní výstava samců, 22. 9. 2011 11:01)

ZO ČSCH Rymáně u Mníšku pod Brdy pořádá dne 7. a 8. října Prodejní výstavu králíků samců („česká Rammlerschau“) a místní výstavu drobného zvířectva. Prodejné králíky samce můžete přihlašovat na e-mail: kozisek.lubos@seznam.cz, mobil: 602186381, písemně: Mgr. Luboš Kožíšek, Rymáně 644, 252 10 Mníšek pod Brdy (vystavovatel uvede své iniciály, plemeno, identifikační číslo zvířete a prodejní cenu). Totožně lze přihlásit králíky, holuby a drůbež na místní výstavu a to nejpozději do 1. října (klecné zdarma, pro vystavovatele připraven Katalog v hodnotě 30,- Kč). Příjem vystavovaných zvířat bude probíhat ve čtvrtek 6. října od 14 do 21h a v pátek 7. října od 7 do 8h. Následně od 2. října bude uveřejněn seznam prodejných zvířat na internetových stránkách www.strakaci.wz.cz a www.slepicaci.wz.cz ,(Inzerce, Vzkazy). Výstava se koná v domácím prostředí s občerstvením a možností levného ubytování v místním penzionu (www.ukozisku.cz). Rymáně je součástí města Mníšku pod Brdy a leží 2 km od Strakonické dálnice EXIT 19 na Mníšek pod Brdy. Návštěvu výstavy lze spojit s prohlídkou Státního zámku v Mníšku, kostela sv. Václava, poutního místa na Skalce apod. Moc se na Vás těšíme. Děti mají vstupné zdarma.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Prodejní výstava králíků samců (prodejné samičky můžete případně přihlašovat také, budou vystaveny v rámci místní výstavy drobného zvířectva), prodejní samci budou umístněny v samostatné expozici, vystaveni jako jednotlivci a seřazeni podle jednotlivých plemen. Inzerce samců včetně prodejných cen bude zajištěna již před výstavou a to na základě poslaných přihlášek na internetových adresách www.strakaci.wz.cz a www.slepicaci.wz.cz
dne: 7. - 8. října 2011

Přihláška králíků samců:

Jméno: Příjmení: Bydliště:

Směr. číslo: tel: e-mail:

Plemeno: Barva: pohlaví:
1-0 0-1 Číslo slechu:
LS PS
Prodejní cena:

Požadavek na ubytování ze 7.10. na 8.10. ANO / NE * Nehodící se škrtněte

Pozor! Ke zvířatům dodaných na výstavu musí být přiloženo veterinární potvrzení ne starší než 5 dnů. Uzávěrka přihlášek je nejpozději 1. října 2011, na adresu uvedenou již výše.

S výstavními podmínkami souhlasím: Podpis vystavovatele: ……...........................

ZO ČSCH Rymáně pořádá dne 7. a 8. října Prodejní výstavu králíků samců („česká Rammlerschau“)

(ZO ČSCH Rymáně, 10. 8. 2011 13:23)

ZO ČSCH Rymáně u Mníšku pod Brdy pořádá dne 7. a 8. října Prodejní výstavu králíků samců („česká Rammlerschau“) a místní výstavu drobného zvířectva. Prodejné králíky samce můžete přihlašovat na e-mail: kozisek.lubos@seznam.cz, mobil: 602186381, písemně: Mgr. Luboš Kožíšek, Rymáně 644, 252 10 Mníšek pod Brdy (vystavovatel uvede své iniciály, plemeno, identifikační číslo zvířete a prodejní cenu). Totožně lze přihlásit králíky, holuby a drůbež na místní výstavu a to nejpozději do 1. října (klecné zdarma, pro vystavovatele připraven Katalog v hodnotě 30,- Kč). Příjem vystavovaných zvířat bude probíhat ve čtvrtek 6. října od 14 do 21h a v pátek 7. října od 7 do 8h. Následně od 2. října bude uveřejněn seznam prodejných zvířat na internetových stránkách www.strakci.wz.cz a www.slepicaci.wz.cz ,(Inzerce, Vzkazy). Výstava se koná v domácím prostředí s občerstvením a možností levného ubytování v místním penzionu (www.ukozisku.cz). Rymáně je součástí města Mníšku pod Brdy a leží 2 km od Strakonické dálnice EXIT 19 na Mníšek pod Brdy. Návštěvu výstavy lze spojit s prohlídkou Státního zámku v Mníšku, kostela sv. Václava, poutního místa na Skalce apod. Moc se na Vás těšíme. Děti mají vstupné zdarma.
Dále v neděli 9. října pořádáme přehlídku výletků Klubu chovatelů slepičáků otevřenou i pro nečleny klubu (modena, modenka, florentin, maltéz a vídeňský slepičák), kde budou mít všichni možnost zakoupit a vyměnit špičkové chovné exempláře a to i nečlenové klubu.

Koupím samičku králíka ušlechtilého většího plemene

(Alexandra, 11. 8. 2010 19:16)

Sháním pro svého králíka samečka (je vykastrovaný), mladou společnici. Může být buď činčila velká, nebo jiné ušlechtilé plemeno. Zakrslého ne. Na ceně mi nezáleží, hlavně ať je zvíře zdravé. Spěchá.

loupež

(ricmond, 24. 4. 2010 20:58)

Dnes v noci mojí nemocné osumdesátileté matce nějaký hajzl ukradl celý chov králíků rasy kalifornie 5 dospělých a 20 třítýdeních mláďat 3 samice a 2 samce.Prosím pokud je někdo chtěl prodat nebo ve vašem okolí se tímto chovem chlubí a předtím žádný neměl prosím kontaktujte policii v Novém Bydžově.Děkuji Maminka to nese těžce.Byla to její jediná radost.

Vánoční přání

(Josef Bláha, 12. 12. 2009 14:54)

Hodně dobrých skoků do nového roku 2010,pevné
zdraví,pohodu v osobním životě a chovatelské
úspěchy
Vám na Vánoce a v Novém roce přeje celému klubu KuRSi
Josef Bláha

fotogalerie

(nitraner, 6. 11. 2009 8:11)

Dobrý den, je potěšující a inspirující když se něco povede. V kolektivu jakým je klub KuRSi , bylo potěšení fotit. Za rok opět na nashledanou, na speciálce. Doufám, že nezaspím, jako dnes do Kolína. :-))

Odpověd pro přítele Předinského

(Vaněček Miroslav, 3. 11. 2009 20:13)

Milý příteli, myslel jsem vyhledat chovatele v našem klubu, najděte si prosím v rubrice členové chovatele Rč, jistě Vám rádi vyhoví.

Výstava Přerov

(Kristýna Jurečková, 28. 10. 2009 22:20)

Dobrý den.
Ráda bych se Vás zeptatala kdy a kde v Přerově se bude konnat výstava králíků... Moc ráda bych se na ni přijela podívat, jenom že nevím kde přesně bude a ani nevím přesný termín. Pište prosím zde: kikilentilka@centrum.cz
http://www.krecek-kralik.wbs.cz
Děkuji
S pozdravem
Kristýna